Суббота, 20.04.2024, 01:06:17
Детский санаторий
"ЛУЧЕЗАРНЫЙ"

 ПАМЯТКА для находящихся в детском санатории «Лучезарный»


Меню сайта
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Наш опрос
Оцените отдых в детском санатории "Лучезарный" (Евпатория, Крым)
Всего ответов: 336
Друзья сайта
  • Турагентство "ТУРИОН" -  
  • отдых в Крыму по честным ценам
  • Детский санаторий Юбилейный
  • Лечение в санаториях Крыма - подбор санаторно-курортного лечения в соответствии с диагнозом
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Добро пожаловать!

        Прибыв в санаторий, пожалуйста, ознакомьтесь с режимом, выполняйте его и правила поведения в лечебном учреждении.
    •     Покидая номер, не забудьте выключить свет, воду, не оставляйте включенные электроприборы без присмотра.
    •     Уходя за пределы санатория, закрывайте  окна, запирайте двери на ключ, который можете сдать дежурному вахтеру во избежание утери.
    •     Аккуратно относитесь к сохранности имущества санатория, ущерб взыскивается с виновного.
    •     Ответственность за сохранность личных и ценных вещей лежит на владельце. Не оставляйте их без присмотра, особенно на пляже.
        Желает Вам эффективного лечения и приятного отдыха.

     Администрация



    ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ
    Шановні батьки!
    Ви обрали для лікування і відпочинку своїх дітей санаторій «Лучезарний», і персонал докладатиме усіх зусиль для того, щоб Ви про це не пошкодували. Але Ваш вибір – це Ваша відповідальність. Отже якщо реальність не співпад
    атиме з уявою або очікуванням Вашої дитини щодо курортного відпочинку – це не провина працівників санаторію.
    Будь ласка, пам’ятайте, що мета перебування дітей у д/с «Лучезарний» - лікування, оздоровленні, підґрунтям чого є обов’язкове виконання дітьми лікувального режиму. Заздалегідь і повсякденно навчайте дітей дотримуватися існуючих у суспільстві норм і правил. Усіх! Від норм гігієнічних до моральних і від Правил дорожнього руху до Правил перебування в санаторії. Це допоможе Вашої дитині зберегти здоров’я, гарний настрій, а у деяких випадках – навіть і життя.
    Якщо дитина у розмові з вами (особливо в адаптаційний період – перші 3-5 днів заїзду) зізнається, що сумує в санаторії і бажає повернення додому – це природно. Це ознака того, що вона виховується у дружній люблячий родині. Звісно, що лікувальна установа не замінить рідної оселі. Хіба Ви зраділи б, якщо б дитина зізналася, ніби зовсім за Вами не сумує і серед чужих людей почувається краще, ніж удома?
    Ваше право – знати та обговорювати з лікарями, педагогами перебіг лікувального і виховного процесів, але втручатися в них неприпустимо, навіть якщо Ви за фахом медичний працівник або педагог.
    Ваш хлопчик чи дівчинка набуває життєвого досвіду. При цьому не уникнути помилок і негативних емоцій. Але це життя Вашої дитини – не намагайтеся прожити його замість неї, хоча, звісно, Ваш досвід багатіший і свою «роботу над помилками» Ви вже зробили. Хай дитина навчається вирішувати свої проблеми на місці перебування, за допомогою фахівців і в співпраці з оточуючими, а не шляхом втручання батьків, інакше вона ніколи не подорослішає.
    Довіряйте дітям! Довіра не означає некритичного сприйняття всього, що каже дитина, і виправдання будь-яких її вчинків. Довіряти – це визнавати за дитиною право (в обсязі, що обумовлений її віком) приймати власні рішення і обов’язок відповідати за свої вчинки, будувати стосунки з оточуючими і нести відповідальність за те, як вони складаються. Довіряти – це бути впевненим, що дитина добре засвоїла те, чого Ви її навчили, тому не загубиться у житті й гідно проводитиметься у будь-якому середовищі, у будь-яких обставинах.


    ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ!!!

    Що дитина має взяти з собою?
    1. Дитині необхідно мати не менш, ніж 3-4 зміни одягу згідно сезону, а також нижньої білизни, шкарпеток, колгот, теплі речі (навіть влітку), 1-2 головних убори, 2-3 пари взуття, предмети гігієни, рушник, влітку – також 1-2 купальних костюми.
    2. Бажано, щоб усі речі, а також валіза були позначені відмітками про їх належність саме Вашої дитині. Також бажано скласти опис речей (у двох примірниках).
    3. Обов’язково вкажіть Ваші та рідних контактні телефони, прізвища, ім’я та по-батькові: дитина, особливо маленька, не завжди все це пам’ятає.
    4. Необхідно повідомити, чи є у дитини алергія на ліки, продукти.
    5. Передайте, будь ласка, разом з путівкою копії пільгових документів, якщо дитина їх має.

     
    Що робити з грошима, коштовностями, ліками?

    1. Ліки, якщо їх вживає дитина, передаються разом з інструкцією, як вони застосовуються. Попередьте дитину, що в день прибуття до санаторію вона має здати усі ліки на збереження медсестрі, яка видаватиме лікувальні засоби за призначенням лікаря. Це обов’язково зробити, навіть якщо дитина знає, як приймати ці препарати, бо інші діти можуть знайти їх і вжити не за призначенням.
    2. Якщо Ви вважаєте, що дитина здатна зберегти мобільний телефон, повідомте про це вихователя – з Вашого дозволу дитина складе розписку, що сама зберігатиме телефон и нестиме за нього відповідальність.
    3. Наполягайте, щоб діти здали УСІ гроші на збереження вихователям: це допоможе запобігти придбання дітьми продуктів, шкідливих для здоров’я, небезпечних іграшок, а також гарантія, що дитина не зробиться жертвою злочину (крадіжки, пограбування, здирництва тощо) через власні гроші. Дізнатися, як дитина витрачає кошти, Ви можете у вихователів, у яких Ваш син чи дочка братимуть їх ПІД РОЗПИС. Нагадуємо: за гроші та коштовності, які дитина НЕ ЗДАЛА у день приїзду на збереження вихователям, адміністрація та співробітники санаторію відповідальності НЕ НЕСТИМУТЬ.
    4. Повідомте вихователям, скільки грошей Ви дозволяєте дітям витрачати протягом дню.
    5. Екскурсійна програма не включена до вартості путівки. Вона формується на замовлення батьків з урахуванням інтересів та віку дитини і можливостей санаторію. Про вартість екскурсій і час їх проведення Ви можете дізнатися у вихователів або завідуючої педагогічною частиною. Якщо діти не відвідали замовлені екскурсії з вагомої причини (хвороба, передчасний від’їзд із санаторію), витрачені гроші будуть повернені їм або батькам.
    6. Пересилати гроші слід поштовим переказом на адресу санаторію (97407, АР Крим, м. Євпаторія, вул. Пушкіна, 92, д/с «Лучезарний»), вказуючи прізвище ДИТИНИ. Не слід пересилати гроші у звичайних листах або переказувати на банківські картки чи рахунки, бо відвідування банківських установ режимом санаторію не передбачене.
    7. Гроші, які дитина не витратила протягом заїзду, повертаються їй в день вибуття із санаторію.


    Що не дозволено передавати дітям?

    У складі посилок і передач ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ передавати:
    - м’ясні, рибні страви, ковбасні вироби, морепродукти;
    - салати, тістечка, торти, випічку з будь-якою начинкою;
    - гострі, ріжучі, легкозаймисті, вибухонебезпечні вироби та речовини;
    - тютюнові вироби, алкогольні, «енергетичні» напої, ліки, речовини, що змінюють психічний стан.
    Прохання: заздалегідь узгоджувати з лікарем уміст посилок, передач.


    Як і коли спілкуватися з дітьми і персоналом, що їх доглядає?

    1. Спілкуватися з дітьми, отримати інформацію про їх перебування в санаторії можна не тільки по мобільному телефону дитини, але і за допомогою стаціонарного телефону санаторію – 06569-6-26-43. Увага! Дітям не можна користуватися телефонами під час «тихої години» (з 12.45 до 16.00), нічного відпочинку (з 20.45, улітку – 21.45, до 8.00), лікування у процедурному відділенні – будь ласка, не дзвоніть у цю пору і не дозволяйте, щоб дитина дзвонила Вам, порушуючи правила.
    2. Пам’ятайте, що співробітники санаторію можуть надати Вам інформацію виключно у межах їх компетенції, тобто, наприклад, вихователь не має права коментувати лікувальний процес, харчування дітей тощо.
    3. Співробітники санаторію мають право тимчасово відкласти розмову з Вами, якщо
    - ця розмова заважає їм виконувати їх безпосередні службові обов’язки,
    - відбувається у період часу, коли в санаторії дотримуються «режиму тиші», або в їх неробочій час,
    - Ви порушуєте норми спілкування з посадовою особою, вдаєтесь до погроз, образ тощо. Надавайте дітям приклад високої культури спілкування!


    Як відвідати дитину, що відпочиває в санаторії?

    1. Побачення з дітьми відбувається у будь-який час, крім денного та нічного відпочинку дітей, лікування у процедурному відділенні, проведення екскурсій, прийому їжі.
    2. Місце зустрічі з дітьми – у холі І поверху біля каб. №№ 1,2. Увечері в теплу пору року – також на території санаторія біля дискотечного майданчика.
    3. Відвідувачам ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ знаходитись на житлових поверхах та у кімнатах дітей, в процедурних кабінетах, їдальні, камері схову, на технічних поверхах санаторію, на теріторії господарчої зони санаторію.
    4. Відвідування батьками санаторного пляжу відбувається з дозволу головного лікаря.
    5. Якщо родичі бажають зустрічатися і гуляти з дитиною поза межами санаторію, їм НЕОБХІДНО:
    - скласти заяву встановленого зразку на ім’я чергового лікаря,
    - отримати його дозвіл,
    - повідомити вихователя про термін відсутності дитини,
    - протягом прогулянки дотриматися медичних рекомендацій щодо одягу, їжі, питного, рухливого режимів, купання, загоряння тощо,
    - пам’ятати, що, згідно заяві, родичі несуть відповідальність за життя і здоров’я дитини, доки вона перебуває під їх наглядом.
    6. Черговий лікар може відмовити родичам у побаченні з дитиною, якщо
    - відвідувачі мають ознаки алкогольного, наркотичного сп’яніння, неадекватного психічного стану;
    - відомо, що вони позбавлені батьківських прав щодо дитини;
    - під час попередньої зустрічі порушували медичні рекомендації, внаслідок чого здоров’я дитини суттєво погіршилось;
    - відвідувачі вдаються до погроз, образ або фізичного насильства щодо власної дитини, інших відпочивальників, порушують правила поведінки в громадських місцях, установах, дитячих закладах;
    - особи, які бажають гуляти з дитиною за межами санаторію, є неповнолітніми.


    ЯКЩО ДОРОСЛИЙ ПЕРЕБУВАЄ В САНАТОРІЇ
    ЯК СУПРОВОДЖУЮЧИЙ РІДНОЇ ДИТИНИ


    1. Батьки-супроводжуючі несуть повну відповідальність за життя і здоров’я своїх дітей протягом заїзду.
    2. Зобов’язані дотримуватися Правил перебування у дитячому санаторії, обов’язково виконувати лікувальний режим, медичні призначення та рекомендації щодо дитини.
    3. Власним чином, протягом заїзду повністю забезпечують нагляд за дитиною, її дозвілля, окрім екскурсій, загальносанаторних культмасових заходів.
    4. Можуть користуватися іграшками, інвентарем та устаткуванням гральних кімнат тільки з дозволу та у присутності вихователів, а побутовими приладами – тільки з дозволу завідуючої господарчою частиною. За пошкоджене санаторне майно мають відшкодувати збитки.
    5. Забороняється запрошувати у санаторій та на пляж санаторію сторонніх осіб (які не вказані у путівці), знаходитись у житлових кімнатах інших дітей, камері схову, втручатися у лікувальний або педагогічний процес, брати речі інших відпочивальників.
             



    Советы бывалого
    (советы для детей, прибывающих на лечение в детский санаторий «Лучезарный»)

    Приветствую Вас!

    Чтобы твое пребывание в санатории было безопасным и комфортным, чтобы ничто не омрачило отдых, помни и выполняй такие требования.

    Обезопась  здоровье и жизнь свою и окружающих:

    1. Не пользуйся электроприборами (кипятильник, удлинитель). Мобильник заряжай в «игровой»  комнате.
    2. Не пользуйся колющими, режущими предметами, зажигалками, рогатками, пистолетами, петардами и другими опасными вещами  во избежание травматизма.
    3. Сдай привезенные лекарства на хранение медсестре, чтобы их не использовали не по назначению другие дети.
    4. Никогда не сиди на перилах балконов палат, не перелезай через их разделительные перегородки. Помни, это опасно, а ты не Карлссон. Не загорай на балконе, что бы не получить солнечные ожоги, тепловой удар и облучение прямой солнечной радиацией.
    5. Нельзя находиться на территории санатория и покидать ее без сопровождения взрослого (воспитателя) даже в компании друзей.
    6. Держись подальше от зоны незавершенного строительства и хозяйственной зоны санатория.
    7. Не ищи трудностей, лазая по деревьям и забору.
    8. На прогулке соблюдай  правила дорожного движения, ходи в строю: это «прикольно» и безопасно.
    9. Чтобы не попасть в изолятор, не покупай продуктов питания: рискуешь отравиться.
    10. Соблюдай культуру поведения в санатории и за его пределами.

    Избегай любых контактов с посторонними людьми, откуда тебе знать, что у них на уме?

    Выполняй эти условия и ты никогда не узнаешь, где в Евпатории травмопункт.

     

    Сохраняй свои личные средства и вещи и имущество санатория:

     1. Ценные вещи ( мобильник, украшения из драгоценных метолов, аудиоплейер, фотоаппарат, деньги) лучше сдать воспитателю на хранение. За несданные вещи санаторий ответственности не несет – ответишь сам!
    2. Не пользуйся запрещенными предметами ( см. выше) во избежание порчи имущества санатория, иначе личные деньги уйдут на возмещение ущерба.
     

    Если тебе повезло  и ты приехал в санаторий летом, помни, что ты отдыхаешь не  «дикарем», а принимаешь курортное лечение, поэтому:

    1. На пляже будь в головном уборе, с полотенцем и запасным купальным костюмом.
    2. На пляже ты не «купаешься», а принимаешь морские ванны с отрядом с разрешения дежурного врача.
    3. В ванне дома ты не ныряешь и не заплывешь, поэтому в акватории нашего пляжа тоже не заплываешь за зону ограждения, не ныряешь и не используешь ласты, маску и т.п средства.


    Желаю тебе только приятного отдыха!    





    Для подбора санатория в Крыму или организации лечения за границей заполните ЗАПРОС НА ЛЕЧЕНИЕ




    ФОТОАЛЬБОМ: